نظرسنجی برای مسابقه جدید و متفاوت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نظرسنجی برای مسابقه جدید و متفاوت

نظرسنجی برای مسابقه جدید و متفاوت

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز فایل ناب

در نظر داریم مسابقه جدیدی در فایل ناب برگذار کنیم ، مسابقه ای متفاوت با بقیه مسابقات فایل ناب. این بار قصد داریم یکی از سایت های همکار رو با کمک شما دوستان عزیز در سایتها ، وبلاگها و شبکه های اجتماعی مختلف معرفی کنیم و به همکارانی که بیشتر و بهتر به معرفی این سایت پرداخته اند جوایز نقدی اهدا کنیم.

نحوه برگذاری مسابقه:

روش کار هم به این صورت خواهد بود که متن های آماده ای به شما عزیزان معرفی خواهد شد و شما در سایتها و وبلاگهای خودتون و همچنین شبکه های اجتماعی که که در آنها عضو هستید ، این متن ها رو منتشر خواهید نمود و براساس تعداد انتشار و اعتبار سایت و وبلاگهایی که این مطالب در آنها منتشر شده ، امتیازاتی برای شما در نظر گرفته خواهد شد و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

.

شما کدوم یکی از این دو نوع جوایز رو می پسندید؟

۱- نفر اول ۵۰,۰۰۰ تومان – نفر دوم ۴۰,۰۰۰ تومان – نفر سوم ۳۰,۰۰۰ تومان – نفر چهارم ۲۰,۰۰۰ تومان – نفر پنجم ۱۰,۰۰۰ تومان = جمعا ۱۵۰,۰۰۰ تومان

۲- نفر اول ۴۰,۰۰۰ تومان – نفر دوم ۳۰,۰۰۰ تومان – نفر سوم ۲۰,۰۰۰ تومان – نفر چهارم ۱۰,۰۰۰ تومان – ۱۰ نفر بعدی هر کدام ۵,۰۰۰ تومان = جمعا ۱۵۰,۰۰۰ تومان

.

همونطور که مشاهده می کنید در هر دو روش جمعا ۱۵۰,۰۰۰ تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد ، اما در روش اول تعداد نفرات کمتر بوده هر کدوم از این نفرات سهم بیشتری دارند و در روش دوم تعداد نفرات جایزه گیرنده بیشتر بوده و سهم پنج نفر اول مسابقه نسبت به روش اول کمتره.

.

تداوم مسابقه در دوره های بعدی:

در صورت استقبال شما کاربران عزیز و همچنین تاثیر مثبت این مسابقه برای سایت همکار ، در دوره های بعدی نیز مسابقات مشابه با جوایز بیشتری برای کاربران عزیز در نظر گرفته خواهد شد.

ضمن اینکه این مسابقه با مسابقات فروش ، بازاریابی و آپلود فایل تفاوت داره و تاثیری بر مسابقات اصلی فایل ناب نخواهد داشت.

.

دوستان عزیز لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو در خصوص این مسابقه در قسمت نظرات همین مطلب اعلام بفرمایید.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • ۹۶-۰۲-۲۸
  • 257 بازدید
  • 5 دیدگاه