دانلود جزوه واژگان انگلیسی رمزگذاری شده

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دانلود جزوه واژگان انگلیسی رمزگذاری شده,جزوه واژگان انگلیسی رمزگذاری شده,واژگان انگلیسی رمزگذاری شده,

دانلود جزوه واژگان انگلیسی رمزگذاری شده

در این مطلب از وبلاگ فایل ناب جزوه واژگان انگلیسی رمز گذاری شده را برای دانلود قرار داده ایم.  حفظ کردن لغات زبان های خارجی به کمک رمز گذاری و شعر، یک روش قدیمی و کارآمد ایرانی است که موجب می شود لغات را آسان تر حفظ کرد، آسان تر به خاطر آورد و برای مدّت زمان طولانی تری در ذهن داشت.

کتاب بسیار جالب «خودآموز نصاب الصّبیان» سرودۀ «ابونصر فراهی» که لغات عربی را با شعر آموزش داده است، سالها در مدارس سرزمین های اسلامی مورد استفاده قرار می گرفته است.

به نظر من اگر استادان و دانشجویان و دانش آموزان خلّاق و توانمند ایرانی همّت خود را به کار گیرند، از این روش می توان برای بسیاری از درس های دیگر نیز استفاده کرد و طعم شیرین علم را بیش از پیش چشید.

این جزوه، «دومین قسمت» از لغات رمزگذاری شدۀ انگلیسی است که امید است مورد توجه و استفاده قرار گیرد. در رمزهای این جزوه، بعضی کلمات با رنگ آبی و بعضی دیگر با رنگ قرمز مشخّص شده اند. کلمات آبی رنگ، در حقیقت «معنی» لغت انگلیسی هستند و کلمات قرمز رنگ، همان «رمز» برای حفظ کردن هستند.

.

مقدمه این جزوه:

حفظ کردن لغات زبان هاي خارجی به کمک رمز گذاري و شعر، یک روش قدیمی و کارآمد ایرانی است که موجب می شود لغات را آسان تر حفظ کرد ، آسان تر به خاطر آورد و براي مدت زمان طولانی در ذهن داشت.
که لغات عربی را با « ابونصر فراهی » سرودة « خودآموز نصاب الصبیان » کتاب بسیار جالب شعر آموزش داده است ، سالها در مدارس سرزمین هاي اسلامی مورد استفاده قرار می گرفته است.
به نظر من اگر استادان و دانشجویان و دانش آموزان خلّاق و توانمند ایرانی همت خود را به کار گیرند، از این روش می توان براي بسیاري از درس هاي دیگر نیز استفاده کرد و طعم شیرین علم را بیش از پیش چشید.
در رمزهاي این جزوه، بعضی کلمات با رنگ آبی و بعضی دیگر با رنگ قرمز مشخّص شده اند. کلمات آبی رنگ، در حقیقت « معنی » لغت انگلیسی هستند و کلمات قرمز رنگ، همان « رمز » براي حفظ کردن هستند.

.

دانلود جزوه واژگان انگلیسی رمزگذاری شده

رمز فایل فشرده: www.filenab.com (پسورد را تایپ نمایید.)

حجم فایل در حالت فشرده: ۶٫۳۹ KB

.

منبع: جزوه

.

بصورت لحظه ای از تازه ترین مطالب و اخبار بخش های فایل ناب با خبر شوید. برای عضویت کلیک کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • ۹۵-۰۷-۱۹
  • 79 بازدید
  • بدون دیدگاه